امروز: شنبه 24 آذر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص

دانلود مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص دسته: مدیریت
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 25 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 29

دانلود مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص تحقیق مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص مقاله مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 29 صفحه

به نام خدا مقدمه مؤسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی با هدف كلی توسعه فعالیتهای پژوهشی در زمینه های مختلف مدیریت سیستم های انرژی، اقدام به انجام دادن اولین تحقیق بین المللی مدیریت و برنامه ریزی انرژی كرده است.
امید است با انجام دادن این چنین تحقیق هایی كه منجر به ایجاد ارتباط هر چه بیشتر با سایر مؤسسات دانشگاهی و پژوهشی ملی و جهانی می شود، اهداف اصلی مؤسسه كه اساسی ترین آنها، ارتقاء سطح علمی - پژوهشی كشور است محقق گردد .
شایان ذكر است كه تحقیق از دانشمندان برجسته دنیا به عنوان سخنران كلیدی دعوت نموده است.
عناوین موضوعی این تحقیق در 15 محور جداگانه می باشد.
این محورها عبارتند از: مدیریت و اقتصاد انرژی برنامه ریزی انرژی توسعه پایدار و انرژی ارتقاء بهره وری در بخش انرژی مدلسازی انرژی فناوری های سخت افزاری انرژی مدیریت ریسك  مدیریت و كنترل پروژه ها نقش انسان و سازمان استانداردهای انرژی و محیط زیست كاربرد فناوری نانو و  استانداردهای آلایندگی خودروها انرژی و حمل و نقل مباحث زیست محیطی ارتقاء بهره وری در بخش انرژی بحث ارتقاء بهره وری و انتقاد مؤثر و كار از منابع انرژی را می توان از دو محور مورد توجه قرار داد، محور اول: ارتقاء بهره وری در استفاده از منابع تولید و انتقال و توزیع انرژی مطرح است و در محور دوم ارتقاء بهره وری در مصرف انرژی مورد مطالعه محققین قرار میگیرد.
در محور اول یعنی ارتقاء بهره وری در استفاده از منابع می توان به نقش كاهش تلفات شناخت وبكارگیری تكنولوژی های جدید تولید انرژی با حداقل كار كردن مصرف مواد اولیه و منابع طبیعی و نیز حداقل كردن خسارت وارده به محیط زیست اشاره نمود.
در محور دوم نیز لازم است كه مراكزعمده مصرف شناسایی و شیوه های كاهش تلفات در مصرف و استفاده از انرژی مورد بررسی قرار گیرد.
در هر دو محور بحث شاخصهای بهره وری و نحوه اندازه گیری آنها بعنوان سؤالهای كلیدی تحقیقی مد نظرند.
مثلاً در سالهای اخیر گرایش  ، آنالیز فاكتور و روشهای تحقیق در عملیات، نظیر  برای مطالعه شاخصهای بهره وری كاربرد گسترده ای یافته و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
انتظار می رود كه برخی از محققین نتایج مطالعات خود را در این خصوص در تحقیق ارائه نمایند.
مدلسازی انرژی مدلسازی كلان انرژی بررسی مدلهای عرضه و تقاضای انرژی بررسی مدلهای خانواده  و  كاربرد مدلهای پویا در بخش انرژی كاربرد مدلهای گسسته در بخش انرژی مدلسازی سیستم بهینه عرضه و تقاضای بخش انرژی بانك اطلاعات انرژی مورد نیاز مدلهای انرژی فناوری های نوین اطلاعاتی و نقش آن در مصرف بهینه انرژی ارائه راهكارهای بومی سازی مدلهای مختلف در كشور فناوریهای سخت افزاری انرژی ظهور تكنولوژیهای نو و ویژگیهای منحصر به فرد آنها در تسهیل كارها، كاهش هزینه ها و افزایش سرعت موجب شده است كه تمامی بخشهای اقتصادی از جمله بخش انرژی به یافتن راههای بكارگیری این فناوریها گرایش یابند.
كاربردهای فناوریهای نظیر ،  تكنولوژی و بیوتكنولوژی در صنایع مربوط به انرژی مورد توجه بسیاری از محققین و كشورها قرار گرفته و مطالعات فراوانی در این زمینه در حال انجام است.
شناخت تكنولوژیهای

قیمت فایل فقط 12,100 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص , تحقیق مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص , مقاله مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص , مدیریت و برنامه ریزی انرژی 28 ص

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر